My Style / Krásná i za volantem

Košilové šaty: s elegancí i sportovně

V dnešním článku dostanete tip na jeden univerzální a nadčasový kousek oděvu, který si na sebe můžete v teplejších dnech obléci a navíc kombinovat s teniskami, páskovými sandálky i lodičkami.

13.08.2018 | www.carolina.cz

Číst

Ideální oblečení na dlouhé cesty autem? Bavlněné šaty!

Prázdniny jsou v plném proudu, venku převládá horké počasí, které láká k odpočinku a k poznávání nových krajin. Pokud cestujete autem nebo v něm trávíte hodně času i kvůli práci, v dnešním článku se dočtete několik tipů, jak si cestování zpříjemnit vhodným oblečením a obuví.

06.08.2018 | www.carolina.cz

Číst

V čem na festival? Zvolte šortky nebo dlouhou sukni

Sezóna letních hudebních festivalů je v plném proudu. Pokud se na nějaký chystáte, určitě si pečlivě promyslete, co na sebe. Venku převládá až nesnesitelné vedro, proto sáhněte do svého šatníku po příjemném, vzdušném oblečení a v první řadě myslete na pohodlí. 

30.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Pořiďte si v letních slevách nadčasový kousek

Lákavé letní slevy a výprodeje jsou v plném proudu a pokud si chcete či potřebujete nějaký ten kousek do svého šatníku pořídit, bylo by škoda je nevyužít. Abyste ale nepodlehla nákupu zbytečností, je důležité vědět, co si chcete z výprodeje odnést. Přečtěte si tip na nadčasový kousek, který pořídíte snad v každém obchodu.

23.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Džíny na léto? Jednoznačně roztrhané v boyfriend střihu

Trhané džíny, takzvané ripped jeans, jsou kontroverzním kouskem oděvu, který je u někoho odsuzovaný, u někoho naopak oblíbený. Jestliže jste milovnice džínů a nechcete se jich vzdát ani v převládajícím letním počasí, jsou roztrhané džíny ideálním řešením.

16.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Nechte se strhnout slaměným dobrodružstvím. Kabelka z vás udělá hvězdu

Absolutním módním hitem aktuální sezóny je pletený přírodní materiál. Pokud chcete být letos opravdu trendy, pořiďte si z něj rovnou kabelku. Jak se říká, kabelek nikdy není dost a ve své podstatě je kabelka už svou funkcí nezbytností dámského šatníku.

09.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Vyhněte se módním trapasům aneb jak na legíny a kombinace vzorů

 

Milé řidičky i neřidičky, tomuto článku věnujte velkou pozornost. Téma, které budeme tentokrát rozebírat, se nám tady čas od času objeví a jsou to módní faux pas, tzn. módní prohřešky.

02.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Nebojte se overalu. Budete se cítit jako hollywoodská hvězda

Na léto se těší většina z nás, co na tom, že v autě bývá tepleji, vždy se dá pustit klimatizace nebo stáhnout okénko. Pokud i vy si léto užíváte, užijte si ho naplno také v módě. A pokud patříte k těm, které létu příliš neholdují, určitě se vám budou hodit tipy na módní kousky, ve kterých vám nebude horko.

25.06.2018 | www.carolina.cz

Číst

Oblékněte se jako femme fatale

Milé řidičky, přemýšlíte, čím naplnit šatník na letní sezónu? Hledáte trendy kousek, který se hodí na více příležitostí? V dnešním článku se dozvíte o skvělém trendy řešení, ve kterém budete nejen elegantní dámou, ale také sexy kočkou. Stane se z vás femme fatale.

18.06.2018 | www.carolina.cz

Číst

;
Zpět