V čem na festival? Zvolte šortky nebo dlouhou sukni

 

Sezóna letních hudebních festivalů je v plném proudu. Pokud se na nějaký chystáte, určitě si pečlivě promyslete, co na sebe. Venku převládá až nesnesitelné vedro, proto sáhněte do svého šatníku po příjemném, vzdušném oblečení a v první řadě myslete na pohodlí. Na letní festival si můžete vzít různé bláznivé kombinace, maximálně se odvázat a vyzkoušet něco jiného, než normálně nosíte. Jestli jedete na festival autem, můžete si toho s sebou vzít pro jistotu víc.

 

 

Já jsem si pro Vás připravila tyto festivalové outfity. K nepostradatelným kouskům všech letních festivalů patří určitě džínové kraťasy. Doplnila jsem je o černé tílko s krajkou, pod které jsem si vzala nápaditou podprsenku. Odhalující ramena jsem zakryla splývavým kimonem s květinovým vzorem. Tento příjemný a vzdušný kousek je velice trendy, a navíc vás ochrání před sluncem a poslouží v chladnějším večeru. Pokud nejste příznivcem květin, můžete ho nahradit krajkovým lehkým přehozem.

 

 

Co se týče bot, záleží už jen na vás, jaký styl zvolíte. Pokud se festival odehrává v přírodě, jsou ideální volbou vyšší boty nebo holínky, samozřejmě na nízkém podpatku, abyste v nich bez problémů vydržela celý den či noc. A aby byl festivalový vzhled dokonalý, nesmí chybět ani slaměný klobouk.

 

 

Co se týče módních vychytávek, je na festivalech dovoleno prakticky vše, ale nesnažte se na sebe strhnout pozornost za každou cenu. Festival není maškarní ples ani karneval. I jednoduchostí dokážete upoutat pozornost. Pokud vás neoslovují džínové šortky, zkuste dlouhou sukni, která nechybí snad na žádném festivalu.

 

 

V sukni se budete cítit pohodlně, a navíc působí elegantně a žensky zároveň. Odhalená kůže k létu prostě patří a zkrácená délka topu může být příjemným zpestřením celého outfitu. V horkých dnech se často stává, že nohy otékají, proto je skvělou volbou otevřená a pohodlná obuv. Ani zde neopomíjíme základ letního šatníku - klobouk, který vás v horkých dnech ochrání před úpalem.

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.