My Style / Krásná i za volantem

Košilové šaty: s elegancí i sportovně

V dnešním článku dostanete tip na jeden univerzální a nadčasový kousek oděvu, který si na sebe můžete v teplejších dnech obléci a navíc kombinovat s teniskami, páskovými sandálky i lodičkami.

13.08.2018 | www.carolina.cz

Číst

Ideální oblečení na dlouhé cesty autem? Bavlněné šaty!

Prázdniny jsou v plném proudu, venku převládá horké počasí, které láká k odpočinku a k poznávání nových krajin. Pokud cestujete autem nebo v něm trávíte hodně času i kvůli práci, v dnešním článku se dočtete několik tipů, jak si cestování zpříjemnit vhodným oblečením a obuví.

06.08.2018 | www.carolina.cz

Číst

V čem na festival? Zvolte šortky nebo dlouhou sukni

Sezóna letních hudebních festivalů je v plném proudu. Pokud se na nějaký chystáte, určitě si pečlivě promyslete, co na sebe. Venku převládá až nesnesitelné vedro, proto sáhněte do svého šatníku po příjemném, vzdušném oblečení a v první řadě myslete na pohodlí. 

30.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Pořiďte si v letních slevách nadčasový kousek

Lákavé letní slevy a výprodeje jsou v plném proudu a pokud si chcete či potřebujete nějaký ten kousek do svého šatníku pořídit, bylo by škoda je nevyužít. Abyste ale nepodlehla nákupu zbytečností, je důležité vědět, co si chcete z výprodeje odnést. Přečtěte si tip na nadčasový kousek, který pořídíte snad v každém obchodu.

23.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Džíny na léto? Jednoznačně roztrhané v boyfriend střihu

Trhané džíny, takzvané ripped jeans, jsou kontroverzním kouskem oděvu, který je u někoho odsuzovaný, u někoho naopak oblíbený. Jestliže jste milovnice džínů a nechcete se jich vzdát ani v převládajícím letním počasí, jsou roztrhané džíny ideálním řešením.

16.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Nechte se strhnout slaměným dobrodružstvím. Kabelka z vás udělá hvězdu

Absolutním módním hitem aktuální sezóny je pletený přírodní materiál. Pokud chcete být letos opravdu trendy, pořiďte si z něj rovnou kabelku. Jak se říká, kabelek nikdy není dost a ve své podstatě je kabelka už svou funkcí nezbytností dámského šatníku.

09.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Vyhněte se módním trapasům aneb jak na legíny a kombinace vzorů

 

Milé řidičky i neřidičky, tomuto článku věnujte velkou pozornost. Téma, které budeme tentokrát rozebírat, se nám tady čas od času objeví a jsou to módní faux pas, tzn. módní prohřešky.

02.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Nebojte se overalu. Budete se cítit jako hollywoodská hvězda

Na léto se těší většina z nás, co na tom, že v autě bývá tepleji, vždy se dá pustit klimatizace nebo stáhnout okénko. Pokud i vy si léto užíváte, užijte si ho naplno také v módě. A pokud patříte k těm, které létu příliš neholdují, určitě se vám budou hodit tipy na módní kousky, ve kterých vám nebude horko.

25.06.2018 | www.carolina.cz

Číst

Oblékněte se jako femme fatale

Milé řidičky, přemýšlíte, čím naplnit šatník na letní sezónu? Hledáte trendy kousek, který se hodí na více příležitostí? V dnešním článku se dozvíte o skvělém trendy řešení, ve kterém budete nejen elegantní dámou, ale také sexy kočkou. Stane se z vás femme fatale.

18.06.2018 | www.carolina.cz

Číst

Vklouzněte do šortek a ukažte nohy jako dáma

Jste milovnice vysokých podpatků jako většina žen a zároveň milujete auta? Pokud i vy patříte mezi řidičky, kterým nedělá problém řízení v podpatcích, tak dnešní článek vás určitě potěší. A na své si přijdou i dámy, které ve vysokých podpatcích sice neřídí, ale rády si je obují třeba do práce.

11.06.2018 | www.carolina.cz

Číst

Autem na pohovor, zn.: pohodlně a trendy

Všechny řidičky pozor! Máme pro vás další díl naší módní poradny. Jak jsme slíbili, zaměříme se v něm na ten správný outfit pro pracovní pohovor. A protože na něj možná pojedeme autem, podpatky i pro tentokrát odkládáme raději do skříně.

04.06.2018 | www.carolina.cz

Číst

Sexy za volantem i bez podpatků

Znáte to. Máte rande a chcete být okouzlující a sexy, taková, aby na vás mohl oči nechat. Jak to ale udělat, když na to rande musíte dojet károu (pánové jistě prominou, že jsem si vypůjčila ryze jejich výraz), nebo naopak pochodovat třeba kilometr pěšky?

28.05.2018 | www.carolina.cz

Číst

Pohodlí skryté v eleganci

Co si budeme říkat, každá pěkná obuv, navíc skvěle zpracovaná, dokáže pozvednout každý outfit. V dnešním článku věnovanému všem řidičkám se zaměřím na boty bez podpatků. Existuje jich spousta, a tak se často potkáváme s myšlenkou, s čím je unosíme.

21.05.2018 | www.carolina.cz

Číst

My Style / Krásná i za volantem

Před několika měsíci jsme spustili aplikaci Carolina pro všechny řidiče i řidičky, a kromě řady funkcí se vám snažíme přinášet také zajímavosti a rady ze světa automobilového průmyslu. Začaly se nám však ozývat ženy, zda bychom mohli obsah článků aspoň občas obohatit i o něco ryze ženského. Připravili jsme proto novou pravidelnou rubriku o tom, jak být Krásná i za volantem.

15.05.2018 | www.carolina.cz

Číst

Zpět