My Style / Krásná i za volantem

Kombinujte, vrstvěte. Buďte každý den jiná

Co se týče počasí, v posledních letech je tak trochu aprílové a z prosince se tak stává měsíc přechodný mezi podzimem a zimou. Některé dny se musíme obléct pořádně teple, jindy stačí jenom svetřík a teplejší podzimní bundička. Ale podívejme se na to z té lepší strany, střídání teplot je ideální pro různé kombinace a vrstvení.

17.12.2018 | www.carolina.cz

Číst

Zapomeňte občas na černou a oblékněte se celé do vínové. Případně zkuste aspoň doplňky  

Celočerné outfity si oblíbila řada z nás, nemusíme vymýšlet nic složitého. Co ale zkusit něco nového? Příjemně překvapit můžete například monochromatickým outfitem ve vínové barvě.

10.12.2018 | www.carolina.cz

Číst

Podlehněte kožešinám. Zahřejí vás a nosit je můžete i k teniskám

Pokud sháníte něco, co osvěží váš podzimní i zimní šatník, vsaďte na kožíšek či kožešinovou vestu. Jsou velice praktické, skvěle zahřejí, perfektně oživí vzhled celkového outfitu, a navíc se hodí ke všemu. Ano, milé řidičky, i k botám bez podpatku!

03.12.2018 | www.carolina.cz

Číst

Kouzlo růžových doplňků. Jsou krásné a hodí se pro všechny

Móda někdy vypadá jako komplikovaná věda, ale většinou je o vyjádření samotné nositelky. Někdy to vypadá krásně, vše se vším ladí, jindy zase kroutíme hlavou. A proto je důležité mít ve svém šatníku základní kusy oblečení. Pak se vaše outfity dají stavět mnohem snadněji, a i díky tomu si vytvoříte svůj vlastní styl, ve kterém se budete cítit dobře.

26.11.2018 | www.carolina.cz

Číst

Rozevláté šaty sluší všem. Obujte si k nim třeba polobotky

Dnešním článkem se mohou inspirovat hlavně dámy, které se často od rána nezastaví, ale potřebují stále vypadat reprezentativně a zároveň se cítit příjemně a pohodlně. A při tom si na své přijdou i ženy s oblíbeným francouzským stylem. 

19.11.2018 | www.carolina.cz

Číst

Pořiďte si velbloudí kabát. Je univerzální a nadčasový

Všechny obchody se každé roční období inspirují světovými návrháři, kteří určují, co se bude danou sezónu nosit. Kdy jindy si návrháři mohou vyhrát s teplými barvami, než právě na podzim? Podzimní barvy jsou perfektně kombinovatelné, krásné a hlavně sluší všem. Podívejte se na nadčasový outfit, který seženete v běžných prodejnách.

12.11.2018 | www.carolina.cz

Číst

Obujte vysoké kozačky a buďte za elegantní drsňačku

Začal listopad a studenější dny se střídají s těmi teplejšími! Pod kabát ale ještě můžete užít kousky, které vás v teplejším období neomrzely. Ideálně je kombinujte s něčím, co už pomalu, ale jistě připomíná zimní roční období.

05.11.2018 | www.carolina.cz

Číst

Kostky sluší všem. Chce to jen vybrat ty správné

Pokud nevíte, jaký nový kousek si máte pořídit do svého podzimního šatníku, sáhněte po kostkovaném oblečení. Sluší všem ženám bez rozdílu věku. Dále se do módy opět vrací zvonové džíny, jež se nosily v sedmdesátých letech. A nezapomeňte na kotníčkové boty či kozačky se silnějším podpatkem. Jsou skvělé i do auta.

29.10.2018 | www.carolina.cz

Číst

Objevte color blocking. Je módním trendem letošního podzimu

Pro všechny, kdo zbožňují podzim a nebojí se s módou experimentovat, je skvělou zprávou, že přicházející módní sezóna s sebou přináší trend color blocking. Tento módní hit vlastně není úplnou novinkou, ba naopak, je známý už z 60. let z Anglie.

22.10.2018 | www.carolina.cz

Číst

;
Zpět