My Style / Krásná i za volantem

Vklouzněte do šortek a ukažte nohy jako dáma

Jste milovnice vysokých podpatků jako většina žen a zároveň milujete auta? Pokud i vy patříte mezi řidičky, kterým nedělá problém řízení v podpatcích, tak dnešní článek vás určitě potěší. A na své si přijdou i dámy, které ve vysokých podpatcích sice neřídí, ale rády si je obují třeba do práce.

11.06.2018 | www.carolina.cz

Číst

Autem na pohovor, zn.: pohodlně a trendy

Všechny řidičky pozor! Máme pro vás další díl naší módní poradny. Jak jsme slíbili, zaměříme se v něm na ten správný outfit pro pracovní pohovor. A protože na něj možná pojedeme autem, podpatky i pro tentokrát odkládáme raději do skříně.

04.06.2018 | www.carolina.cz

Číst

Sexy za volantem i bez podpatků

Znáte to. Máte rande a chcete být okouzlující a sexy, taková, aby na vás mohl oči nechat. Jak to ale udělat, když na to rande musíte dojet károu (pánové jistě prominou, že jsem si vypůjčila ryze jejich výraz), nebo naopak pochodovat třeba kilometr pěšky?

28.05.2018 | www.carolina.cz

Číst

Pohodlí skryté v eleganci

Co si budeme říkat, každá pěkná obuv, navíc skvěle zpracovaná, dokáže pozvednout každý outfit. V dnešním článku věnovanému všem řidičkám se zaměřím na boty bez podpatků. Existuje jich spousta, a tak se často potkáváme s myšlenkou, s čím je unosíme.

21.05.2018 | www.carolina.cz

Číst

My Style / Krásná i za volantem

Před několika měsíci jsme spustili aplikaci Carolina pro všechny řidiče i řidičky, a kromě řady funkcí se vám snažíme přinášet také zajímavosti a rady ze světa automobilového průmyslu. Začaly se nám však ozývat ženy, zda bychom mohli obsah článků aspoň občas obohatit i o něco ryze ženského. Připravili jsme proto novou pravidelnou rubriku o tom, jak být Krásná i za volantem.

15.05.2018 | www.carolina.cz

Číst

;
Zpět