Sexy za volantem i bez podpatků

 

Znáte to. Máte rande a chcete být okouzlující a sexy, taková, aby na vás mohl oči nechat. Jak to ale udělat, když na to rande musíte dojet károu (pánové jistě prominou, že jsem si vypůjčila ryze jejich výraz), nebo naopak pochodovat třeba kilometr pěšky? Obout se do co nejvyšších podpatků, které naše nohy prodlouží do nebeských výšin znamená, že se buď budeme muset v autě přezout, nebo budeme riskovat, že si ty naše střevíčky dříve či později odřeme (a to platí zvlášť při jízdě městem, kde nás semafory nutí k častému řazení), nebo si při procházce způsobíme takové puchýře, že celé rande budeme muset prosedět. Jak se tomu ale vyhnout? Jednoduše, budeme stylové a sexy i v teniskách.

 

 

 

Nemusíme být milovníky módy, abychom v naších botnících našli naprosto základní módní obuv. Samozřejmě, řeč je o bílých teniskách značky Converse. Tyhle boty patří mezi univerzální boty, které unosíme nejenom v běžném životě, ale dokážeme s nimi vykouzlit i stylový outfit do společnosti. Pokud je nemáte, nevadí, zkuste zvolit podobné.

 

 

 

Máte-li zájem o eleganci a pohodlí zároveň, určitě si zamilujete dnešní kombinaci. Tento dnešní look je vhodný nejen na rande či večer do klubu. Ideálně také na jarní či letní dny, kdy chcete vypadat hezky, ale zároveň budete chodit celý den po městě. To, že se šaty hodí k teniskám, není žádnou novinkou, ba naopak, v dnešní moderní době je to samozřejmost. Navíc, kombinaci tenisek a šatů si zamilovaly nejedny módní ikony. Neváhejte je zkombinovat i vy! Na začátek třeba s dalším základním pilířem dámského šatníku, tím jsou černé šaty. Zachrání vás v každé situaci, a navíc v nich vždy budete vypadat perfektně! Zvolte šaty s transparentními prvky, jak můžete vidět u tohoto outfitu, a budete sexy, nepřehlédnutelná dáma. Pamatujte, že s bílými teniskami nikdy nešlápnete vedle a hodí se prakticky ke každému typu šatů, vlastně i k jakémukoli jinému oblečení. Můžete si vyhrát dle vašeho vkusu a dotáhnout celkový outfit k opravdové dokonalosti. A nejen, že vám nehrozí vyvrtnutý kotník, či nepohodlí při řízení auta, ale navíc budete vypadat stylově.

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána - www.iamstyle.cz.