My Style / Krásná i za volantem

Před několika měsíci jsme spustili aplikaci Carolina pro všechny řidiče i řidičky, a kromě řady funkcí se vám snažíme přinášet také zajímavosti a rady ze světa automobilového průmyslu. Začaly se nám však ozývat ženy, zda bychom mohli obsah článků aspoň občas obohatit i o něco ryze ženského. Připravili jsme proto novou pravidelnou rubriku o tom, jak být Krásná i za volantem.

Spolu s módní bloggerkou Adriánou vám budeme každý týden přinášet rady a tipy z oblasti módy, které jak věříme, využije nejedna řidička.

Řízení v podpatcích není pohodlné a když podpatek sklouzne, může se stát dokonce životu nebezpečné. Pokud nepatříte zrovna mezi milovnice přezouvání bot v autě, ukážeme vám, že i bez podpatků můžete být krásná a sexy a hravě zvládnete nejen rande, ale třeba i pracovní pohovor. Sledujte nás pravidelně a staňte se neodolatelnou za každé situace.

 

 

Pro začátek jsme si pro vás v následujícím prvním díle rubriky připravili, jak zkombinovat sportovní obuv s elegantním outfitem, ve kterém se budete cítit pohodlně i za volantem. A jako perličku jsme přidali pro ty z vás, co by se přece jenom teniskám raději vyhnuly, i další variantu outfitu, ve kterém podpatky opět nehrají žádnou roli. V druhém díle vás pak čekají tipy, jak být i ve sportovní obuvi vysloveně sexy a ukážeme vám, že se dá zkombinovat i s elegantními šaty. Hned poté vám povíme, jak se pohodlně obléci a obout na pracovní pohovor. A pokud přece jen jste milovnicí vysokých podpatků a nechcete se jich vzdát, i pro vás budeme mít tipy na outfity, které vás, jak věříme, potěší.

Váš tým Carolina