My Style / Krásná i za volantem

Inspirujte se barvami Coco Chanel. S černobílým outfitem nikdy nešlápnete vedle

Znáte to. Jako každé ráno zvoní budík. Tentokrát si ale ještě chcete chvíli pospat a vypnete ho. Když opět otevřete oči, zdá se vám, že jste si jenom na chvíli zdřímli, ale hodiny ukazuji něco jiného. Takže přichází ranní honička, chvíle, kdy spěcháte do práce a stojíte před šatníkem.

15.10.2018 | www.carolina.cz

Číst

Romantička i rebelka zároveň

Podzim je v plném proudu a k němu patří i výrazné podzimní barvy. Jestliže preferujete extravagantní kousky a ráda vyčníváte z davu, v tomto článku si budete libovat. A vy ostatní se můžete nechat inspirovat. Bikerské kotníkové boty ocení zejména ty, které preferují bezpečnou a pohodlnou obuv při řízení.

08.10.2018 | www.carolina.cz

Číst

Hořčicová barva rozzáří váš šatník. Pořiďte si také kalhoty se spadlým sedem

Nejste si jistá, jaký trend zapracovat do šatníku v nadcházející sezóně? I ten nejobyčejnější outfit rozzáříte správným barevným odstínem anebo zajímavým střihem kalhot, díky kterému můžete vypadat šik. Nechte se inspirovat zajímavými kombinacemi.

01.10.2018 | www.carolina.cz

Číst

Jak vypadat skvěle a originálně v práci

 

Pokud máte v práci stanovený dress code a myslíte si, že kvůli tomu musíte chodit fádně oblékaná, vězte, že tomu tak není. Pamatujte, že firmou stanovenými pravidly oblékání je dobré se řídit a nejít proti proudu.

24.09.2018 | www.carolina.cz

Číst

Tři ikonické kusy oblečení, ve kterých oslníte venku i za volantem

Pokud sledujete svět módy, tak určitě víte, že je velice pomíjivý. Módní trendy se střídají každých pár měsíců, některé rychle upadají v zapomnění, jiné se zase čas od času vracejí. Podívejte se na ikonické kousky oblečení, které jen tak nezestárnou, a navíc je perfektně a pohodlně unosíte i při řízení autem.

17.09.2018 | www.carolina.cz

Číst

Cigaretové kalhoty jsou pohodlnou volbou pro cestování autem

Pokud nevíte, co ráno na sebe, nebo nemáte náladu na experimentování, vždy sáhněte po osvědčených kouscích oblečení, ve kterých se cítíte dobře a víte, že vám sluší. Pokud trávíte hodně času za volantem, ježděním po různých pracovních schůzkách, tyto kalhoty budou pohodlnou volbou.

10.09.2018 | www.carolina.cz

Číst

I v podpatkách se dá řídit. Chce to ale ty správné boty!

Tápete v tom, jaké boty zvolit na řízení? Pokud upřednostňujete sportovní obuv nebo boty s plochou podrážkou, je to jednoduché. Pokud jste ale milovnice podpatků, přečtěte si tipy, jak se do auta obout.

03.09.2018 | www.carolina.cz

Číst

Zahalte se do listů palem

 

Vyrazte autem do městské džungle oděná do palmových listů! Nechte se inspirovat třemi módními outfity, v nichž je dominantním prvkem listový potisk.

28.08.2018 | www.carolina.cz

Číst

Zvýrazněte pas pomocí áčkové sukně

Pokud s módou ráda experimentujete, tak určitě víte, že tato áčková sukně je velice univerzální. Troufám si říct, že více než pouzdrovka. Áčkové sukně se pohybují v mini délce, délce ke kolenům až do poloviny lýtek. Všechny mají jedno společné, a to že perfektně zvýrazňují linii pasu.

20.08.2018 | www.carolina.cz

Číst

;
Zpět