Romantička i rebelka zároveň

 

Říká se, že podzim je takový smutnější, padá na nás únava, skleslejší až depresivní nálada. A právě proto je potřeba v módě více experimentovat. Vsaďte tedy na různé vzory, díky kterým vnesete do pochmurných dnů veselou náladu.

 

 

 

Začátek podzimu volá po romantických rozevlátých šatech s potiskem květin. Nemusíte ani kupovat nové kousky, stačí jenom sáhnout do letního šatníku. Šaty jsou všeobecně symbolem ženskosti a elegance a ani podzim se bez nich neobejde. A květovaný vzor je takový romantický must have (tímto výrazem se označuje něco, co by každá – v tomto případě romantická – žena měla mít) v dámském šatníku, protože se dají nosit téměř celý rok a kombinovat je lze ke všemu. 

 

 

 

Nebojte se je nosit s koženou či džínovou bundou, sakem, svetrem, kabátkem i bomberem. Můžete v nich směle vykročit do ulic! Stejně jako každý podzim, vlastně po celý rok, tak i letos se neobejdete bez kožené bundy. Pokud už doma máte klasiku v podobě černého křiváku, máte vystaráno a hlavně ušetřeno. Přes nápadité květované šaty přehodíte kožený křivák a z romantičky se rázem stane rebelka. V módě jsou opět bikerské kotníkové boty, které u midi délky šatů krásně vyniknou. A pokud dáváte přednost hlavně pohodlí a ráda uvítáte bezpečnou obuv při řízení, tyto trendy boty budou vaším častým společníkem. Takže jejich zařazení do botníku bude sázkou na jistotu.

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.