Zvýrazněte pas pomocí áčkové sukně

 

Pokud s módou ráda experimentujete, tak určitě víte, že tato áčková sukně je velice univerzální. Troufám si říct, že více než pouzdrovka. Áčkové sukně se pohybují v mini délce, délce ke kolenům až do poloviny lýtek. Sluší mladým dívkám i dámám v pokročilém věku - záleží na střihu, typu postavy, a také materiálu, jenž byl na sukni použit. Všechny mají jedno společné, a to že perfektně zvýrazňují linii pasu.

 

 

Jako módní stylistka často navštěvuji obchody s módou a také sleduji módní trendy, abych měla přehled, co se momentálně nosí, co je v danou sezónu IN a podobně. Samozřejmě se také snažím mým klientkám poradit nejlépe, jak to jde a připomínám, že ne každý trendy kousek musí sedět jejich postavě a nemusí jej mít za každou cenu ve svém šatníku. Já se spíše přikláním k tomu, že méně je více - určitě je lépe mít méně trendových a více základních kousků oblečení a dokázat je mezi sebou kombinovat. A zda vás móda baví nebo nebaví, povinnou výbavou v dámském šatníku je pouzdrová sukně. Všechny "must-have" kousky jsou samozřejmostí, protože na základech se dá stavět. Je to tak v životě a je to tak i v módě. Já jsem mezi takové must-have kousky zařadila i další střih sukně, a to skater (áčkový střih).

 

 

Tato sukně je maximálně ženská, má mnoho podob, nabízí spoustu krásných kombinací, je sama o sobě elegantní, i proto vypadá skvěle v kombinaci se sportovními kousky. Můžete ji nosit v jakémkoliv ročním období, a hlavně na různé příležitosti - je inspirací, v čem vyrazit do divadla, na večeři, do práce i na volný čas.

 

 

V dnešním příspěvku ji můžete vidět v červeném provedení, díky kterému neuvěřitelně podtrhne i ten nejjednodušší outit. Určitě ji můžete zkombinovat s jednobarevnými obepnutými tílky a triky, nebo i lehce volnější halenkou, či s elegantním tílkem jako v mém případě. Co k takovému outfitu obout? Řidičky jistě ocení boty bez podpatků, ale pokud máte náladu na lodičky, jsou samozřejmě vítané.

 

 

A pokud se vám zdá, že tuto sukni v zimním období moc neunosíte, tak se mýlíte. Ve skutečnosti se na podzim i v zimě nosí snad ještě lépe než v létě - viz poslední fotka pro inspiraci.

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.