Cigaretové kalhoty jsou pohodlnou volbou pro cestování autem

 

Pokud nevíte, co ráno na sebe, nebo nemáte náladu na experimentování, vždy sáhněte po osvědčených kouscích oblečení, ve kterých se cítíte dobře a víte, že vám sluší. Pokud trávíte hodně času za volantem, ježděním po různých pracovních schůzkách, tyto kalhoty budou pohodlnou volbou.

 

 

Největší chybou je být otrokem nejnovějších trendů, překombinovat celkový outfit a v nejhorším případě vypadat vyzývavě až "lacině". Mějte vždy na paměti, že jednoduchost vládne světem. Oblékejme se tak, ať naše celková image vyjadřuje náš styl i osobnost zároveň.

Jako módní stylistka se snažím vždy dámám říct, že stačí mít ve svém šatníku několik jednoduchých věcí, jako například tento střih elegantních kalhot, bílou halenku a univerzální lodičky. Pro tento dnešní outfit jsem vybrala právě takové kousky, díky kterým budete pokaždé vypadat skvěle. Pokud upřednostňujete elegantnější módu, vhodné pro vás budou tyto kalhoty cigaretového střihu. Je to nestárnoucí klasika vhodná k nošení pro volný čas i do práce. Navíc sluší ženám v jakémkoliv věku a zachrání vás v každé situaci.

Kalhoty jsem zkombinovala s nadčasovou bílou halenkou, která je ozvláštněná krajkovými detaily. Když jste milovnicí jednoduchých a nadčasových šperků jako já, perfektním a stylovým doplňkem jsou klobouk nebo výraznější kabelka. Nebo také velké listové psaníčko, do kterého vložíte nezbytnosti - klíče, telefon, peněženku, diář. Celý look doplňují elegantní lakované lodičky na podpatku, ale bílé pohodlné tenisky budou působit svěže a nenuceně.

 

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.