Inspirujte se barvami Coco Chanel. S černobílým outfitem nikdy nešlápnete vedle

 

Pravděpodobně pak sáhnete po něčem jednoduchém, ale zároveň pohodlném, protože máte před sebou náročný pracovní den. Musíte se ukázat v kanceláři, následují obchodní schůzky autem a aby toho nebylo málo, na závěr pracovního dne vás čeká večírek. Co s tím? Jednoznačně sáhněte po eleganci, na kterou se můžete vždycky spolehnout.

 

 

Black and white outfit splňuje všechny požadavky pro takový den. Spojení černé a bílé si zamilovala již v 60. letech krásná Coco Chanel a i v jejím šatníku můžeme hledat inspiraci. Pokud milujete jednoduché a designově čisté oblečení, pravděpodobně víte, že kombinace černobílé vždycky zaujme, a hlavně nikdy nezestárne. Důležitou výhodou je, že černé, bílé i černobílé kousky oblečení můžete snadno kombinovat.

 

 

Bílou spousta lidí nenosí, protože je v mnoha ohledech nepraktická. Proto jsem i já zvolila více černé barvy, ale pokud je bílý prvek správně dosazený do černého outfitu, může to vypadat fantasticky.

 

 

Kostky, proužky, či jiné vzory dokážou náš šatník velmi oživit a dodat každému outfitu pořádný šmrnc. Příkladem jsou i tyto praktické kalhoty, navíc skvěle vypadají v elegantním i sportovním stylu. Pro náročnější den jsou pohodlné boty nutností a tyto černé šněrovací baleríny do špičky navíc vypadají sexy a elegantně. Špičatá bota vždy opticky prodlužuje nohu. Pro ryzí eleganci na denní nošení v tomto ročním období se hodí klasické černé sako. Večerní posezení si ale žádá zajímavější kousek, tehdy sako jde stranou a celkový look (tedy to, jak jednotlivé díly oblečení spolu vypadají) oživí sexy detail. Top s odhalenými zády vypadá naprosto rafinovaně.

 

 

Tak ať už se chystáte do práce, do města, večer do společnosti, v black and white budete vždy elegantní a stylová.

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.