Hořčicová barva rozzáří váš šatník. Pořiďte si také kalhoty se spadlým sedem

 

I když léto již skončilo, netřeba smutnit, či nosit tmavé oblečení, ba naopak - rozzařte svůj šatník o správný odstín, který vynikne na každé postavě. Dominantní barvou může být nádherná hořčicová barva, která se na přicházející podzim perfektně hodí a rozzáří i ten nejvšednější den. Lehčí volnočasové sako jednoduchého střihu je neskutečně pohodlné, skvěle se kombinuje i s elegantnějšími prvky, a hlavně se při řízení v autě nezmuchlá. Hořčicový odstín vypadá dobře s přírodními barvami. Elegantní tmavě hnědé kalhoty je ideální zkombinovat s kabelkou a obuví v karamelové barvě. V chladnějším počasí nazujte krásné karamelové lodičky a přidejte navrch elegantní trenčkot. Věřte, že v tak krásném odstínu určitě nezapadnete a budete překvapená, jak snadno se kombinuje.

 

 

 

 

Inspirovat se můžete také elegantním, ale zároveň velice pohodlným outfitem, v němž hlavní roli hrají jednoznačně kalhoty s nižším sedem. Ženy je buď milují, nebo vůbec takovému trendu nechtějí rozumět.

Já už několik let patřím do té první skupiny, a to nehledě, zda se v danou sezónu nosí nebo nenosí. Kalhoty s nízkým sedem jsou nejen pohodlné a příjemné na nošení, ale taktéž mají několik využití. Lze je různě kombinovat a nosit v rámci outfitu pro volný čas, do práce i na večírek. Ke kalhotám jsem zvolila volnější halenku zastrčenou dovnitř kalhot, a ještě přepásala páskem. Celkově to vypadá elegantně a vkusně. Protože rána už jsou chladná a nechceme nastydnout, lehký trenčkot můžete vyměnit za podobný, ale teplejší. Je pravdou, že nižší sed zkracuje nohy, takže ideální jsou boty na vysokém podpatku. Ale chybu neuděláte ani s nízkou botou, lodičky můžete vyměnit za elegantní baleríny do špičky. Takto se budete cítit ještě více pohodlně a klidně strávíte i celý den za volantem. Na závěr nesmím ještě opomenout klobouk. Tento nesmrtelný doplněk dokáže pozvednout celkový dojem, a i díky němu budete nepřehlédnutelná a zapamatovatelná.

 

 

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.