Vklouzněte do šortek a ukažte nohy jako dáma

 

Vysoké podpatky jsou čistě ženskou záležitostí a není divu, že mnohé dívky si svůj outfit bez nich nedokážou představit. Nádherně protáhnou postavu, pozvednou ženě sebevědomí a učiní z ní nepřehlédnutelnou a dokonalou dámu. V tomto článku se věnujeme outfitu, který k létu neodmyslitelně patří. Jeho základem jsou totiž šortky.

 

Pokud máte v práci povolený takzvaný casual styl a nepracujete ve velmi konzervativním prostředí, s klidem je zařaďte do svého pracovního šatníku. Klíčem k dokonalému outfitu, jehož součástí budou šortky, je především volba dobrého materiálu, délky a jednoduchého střihu. Džínové šortky se hodí na volný čas, v žádném případě do práce.

 

Zásadní je také zvolená délka. Velmi krátké šortky, pod kterými vykukuje zadek, se do práce a do společnosti nehodí. Uvědomte si, že nimi nahrazujeme sukně pro denní nošení nebo koktejlové šaty pro večerní příležitost. Sáhněte proto po elegantnějších střizích. Trendem jsou momentálně šortky s vysokým pasem, ke kterým se hodí i boty bez podpatku. Malá rada pro vás: pokud zvolíte šortky kratší, klidně si vezměte na nohy rovnější boty, pokud jsou šortky delší, nazouvejte podpatky.

 

A teď k samotnému outfitu. Bílá strohost skvěle vyvažuje celkový elegantní, a přesto sexy vzhled. Pánské prvky, jakými jsou jednoduché sako a šortky s puky, dokonale harmonizují se smyslnou ženskostí, kterou představuje lehce prosvítající top a nápadné lodičky. Pokud chcete sofistikovanější outfit, zkombinujte šortky s elegantní halenkou nebo košilí. Nadčasový efekt docílíte i v kombinaci s obyčejným bavlněným tričkem. Nebojte se šortek a věřte, že s nimi snadno vykouzlíte krásný letní elegantní outfit.

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.