Pohodlí skryté v eleganci

 

Co si budeme říkat, každá pěkná obuv, navíc skvěle zpracovaná, dokáže pozvednout každý outfit. V dnešním článku věnovanému všem řidičkám se zaměřím na boty bez podpatků. Existuje jich spousta, a tak se často potkáváme s myšlenkou, s čím je unosíme. Dnes si ukážeme, jak je zkombinovat s elegancí. Pro inspiraci jsem sáhla po komfortnějších modelech, které jsou vhodné pro většinu žen.

Každé jaro se rozplývám nad rozkvetlými stromy. A pokud květy zdobí růžová barva, tak je to naprosto ideální čas nejen pro fotografy, ale také pro módu. Jemné pudrové a pastelové odstíny na botách, doplňcích, ale i oblečení se hodí pro každou ženu bez rozdílu věku. Navíc jejich kombinování je jednoduché, hravé jak mezi sebou, tak i s výraznějšími barvami. Na prvních fotkách můžete vidět nádherné minimalistické tenisky hodící se ke všemu. Mít jeden takový univerzální kousek ve světlejším odstínu je snad i nezbytností každé z nás. Tenisky unosíte ke sportovnějším i elegantním modelům. Tento outfit je uvolněný, pohodlný a dokonale jarní.

 

Když slunce občas zajde za mraky, venku se ochladí a ráno to vypadá trochu nejistě, vždycky raději sáhněte po něčem, v čem vám nebude chladno a nezapomeňte myslet prakticky. Na dalších fotkách můžete vidět elegantnější outfit vhodný i na méně formální večírek. Zvolila jsem šortky s vysokým pasem, efekt dokonalého pasu máte zaručený. Celkový elegantní nádech odlehčují oblíbené celoroční bikerky. Kotníkové boty s perlami v kombinaci s černými punčochami se vzorem dodávají celkovému vzhledu správný sexappeal a navíc opticky prodlouží a zeštíhlí nohy.

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.