Zapomeňte občas na černou a oblékněte se celé do vínové. Případně zkuste aspoň doplňky  

 

Pokud se necítíte na to, abyste se oblékla jen do vínové, zkuste pro začátek alespoň doplňky. Kombinovat ji můžete například s tmavě modrou, khaki, béžovou či bílou. Perfektně vypadá také s růžovou.

 

 

Outfit v jednom odstínu, kromě černé, může působit na okolí nudně až skepticky, ale pokud víte, jak se správně obléknout, rozhodně ve vínovém monochromatickém outfitu nešlápnete vedle. Vínová je barva magická, elegantní, svůdná až vyzrálá, také je symbolem moudrosti. Proto je vhodná na pracovní pohovor nebo důležitou schůzku, na které chcete stoprocentně zaujmout. Navíc sluší každé ženě bez ohledu na odstín pleti nebo barvu vlasů. Naprosto jednoduchou volbou jsou tyto plisované šaty se stojáčkem. V tomto případě se nemusíte bát ani vrstevní. Kombinací chlupaté vesty s koženkovým křivákem ozvláštníte každý look a je ideální do chladnějších dnů či do klimatizovaných prostor i do auta. Celkový outfit působí elegantně a je příkladem každodenního outfitu do práce.

 

 

Pokud patříte mezi konzervativní typy, zkuste pro začátek alespoň doplňky. Sáhněte například po klobouku, čepici, botách, punčochách, kabelce nebo se rovnou zaměřte na vaše rty či nehty. Vínová se krásně kombinuje s černou, což v zimním období dodá šmrnc celkovému looku. A když nechcete nosit vínovou jen k černé, perfektně ladí i s tmavě modrou, khaki nebo s béžovým až velbloudím odstínem a klasickou bílou. Rozhodně moderní podání vykouzlíte v kombinaci se světle růžovou, která chladné roční období příjemně oživí. Dejte téhle barvě šanci a zařaďte ji i vy do svého šatníku.

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.