Rozevláté šaty sluší všem. Obujte si k nim třeba polobotky

 

Na Pařížankách je nejúžasnější jejich zdravé sebevědomí a prezentace elegantního oblečení s naprostou vášní a lehkostí. Nenechají se unášet každým novým trendem, ale upřednostňují právě nadčasovost. Jejích šatník staví na klasice, nepotrpí si na zbytečné vzory, základem je ležérní elegance se špetkou rafinovanosti. Pokud se i vy cítíte v tomto stylu dobře, tak čtěte dále. Pamatujte, že módní trendy se budou vždycky měnit, ale styl je nesmrtelný.

 

 

Na těchto fotografiích můžete zahlédnout i jeden takový nesmrtelný střih šatů, který se bude nosit ještě dlouho. Upnuté šaty nemusí sedět každé postavě, ale pohodlné rozevláté sluší všem. I Pařížanky raději zvolí pohodlnější kousek a obléknou krásné, přirozené, nenucené skater šaty, kterým šarm a ženskost rozhodně nechybí. Jemně velbloudí šaty dokonale korespondují s koženkovou bundičkou, která patří rozhodně mezi stálice našich šatníků. V této sezóně se dostává do popředí vzhled 80. let. To znamená, že frčí i vycpaná ramena, která můžete vidět i na této bundičce zdobené lehce extravagantními hroty. Kombinace elegantních šatů a koženého křiváku působí svěže, nenuceně a stylově.

 

 

Důležitým prvkem je vytvořit outfit, který nejen hezky vypadá, ale vyhovuje pracovnímu nasazení a každodennímu shonu. Dokonalý model šatů perfektně vypadá s lodičkami do špičky na vysokém podpatku. Když nemáte náladu na podpatky, ale zároveň chcete být elegantní, v dnešní uvolněné době můžete nosit k šatům i polobotky. Ideálním kouskem jsou třeba kožené lakované oxfordky, které unosíte do společnosti, do práce či na večírky. Bude se vám v nich lépe řídit, a přitom budete vypadat stylově a neokoukaně.

 

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.