Kostky sluší všem. Chce to jen vybrat ty správné

 

Naprosto jednoduchý outfit zvýrazněte například kancelářským kostkovaným trenčkotem, který můžete vidět v prvním dnešním looku. Pokud již nějaký vlastníte, letos ho určitě vyndejte ze skříně, protože zase přišel jeho čas. Tento nestárnoucí vzor sluší každé postavě, a to bez rozdílu věku. Pokud chcete přidat objem, klidně můžete zvolit i o číslo větší kabát nebo jiný károvaný svršek s větším vzorem. Pokud máte naopak plnější tvary, noste menší kostky či splývající kostkovaný vzor.

 

 

Skutečným podzimním hitem, který se objevuje každým rokem v obchodních řetězcích, jsou ponča a peleríny. Perfektně vypadají právě s kostkovaným potiskem. Tento druh vrchního oděvu úžasně zahřeje, a navíc zakryje nedostatky postavy a můžete v něm vyrazit kamkoliv. Oba tyto kousky jsou navíc praktické při jízdě autem.

 

 

Mnohé z nás mají ještě z dřívějška ve svém šatníku zvonové kalhoty, a pokud je to i váš případ, hrdě je vyndejte a neváhejte nosit. V kombinaci s kostkovaným kabátkem vypadají velice zajímavě. Na zvonových kalhotách je úžasné to, že sluší téměř každému. Hubené chlapecké postavě vykouzlí boky a těm, které boky už mají, zvonáče zase trochu uberou. Je to díky jejich siluetě, zvony dole větší boky vyváží a postava tak vypadá symetricky. Pokud jste menšího vzrůstu a nechcete se těchto kalhot vzdát, kupte si zvonové kalhoty v prodloužené délce a obujte si k nim boty na vysokém podpatku.

 

 

A na závěr se dostáváme k obuvi, kterou perfektně využijete na dlouhé chození po městě a vhodná je i do auta při řízení. Barva kotníkových kozaček u prvního modelu je typická podzimní, díky které se celkový vzhled rozjasní. Abych u druhého outfitu dodržela barevné ladění, vzala jsem vysoké kozačky nad kolena v šedé barvě. Oba modely mě baví hlavně díky skvělému podpatku. Silnější podpatky dodají pohodlnější a jistější krok a zároveň svojí výškou nohy hezky prodlouží a dodají danému outfitu elegantnější nádech.

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.