Oblékněte se jako femme fatale

 

Milé řidičky, přemýšlíte, čím naplnit šatník na letní sezónu? Hledáte trendy kousek, který se hodí na více příležitostí? K létu jednoznačně patří skvělá dovolená. A vy se už nemůžete dočkat na prázdninovou pohodu na pláži u výborné večeře se sklenkou červeného vína? Zároveň vás čeká svatba kamarádky? V dnešním článku se dozvíte o skvělém trendy řešení, ve kterém budete nejen elegantní dámou, ale také sexy kočkou. Stane se z vás femme fatale.

 

 

Letní sezóna, především ta letošní, si doslova libuje v rozevlátých šatech v extra dlouhých délkách. Ty se hodí stejně dobře na dovolenou i na svatbu. Reprezentují uvolněnou eleganci a pohodlí, a pokud sáhnete po modelu z příjemného materiálu, úspěch máte zaručen. Letní svatební den si zaslouží volnější a noblesnější střihy. Volnou sukni nechte rozevlát větrem. Vršky u takových dlouhých šatů můžete zvolit dle libosti a vašeho pocitu. Mezi oblíbené patří šaty s vrškem bez ramínek tzv. bandeau střih, také véčkové výstřihy vepředu či na zádech, elegantnější jsou s vázáním u krku, nebo v tomto looku můžete vidět další variantu, a to rafinovaný bodycon vršek s úzkými ramínky. Lehkost z tohoto outfitu doslova čiší a k létu to jednoznačně patří.

 

 

Nezapomeňte svůj outfit dotáhnout k módní dokonalosti. Na svatbu patří psaníčko a pěkné boty na podpatku. Pokud si v nich nejste jistá, zvolte sandálky na nižším podpatku. Baleríny do špičky jsou ještě pohodlnější. Ale nedoporučuji baleríny s kulatou špičkou, ty zbytečně opticky zkracují nohy a nepůsobí tak slavnostně. Samozřejmě na přezutí do auta při řízení je jistě uvítáte. Nebojte se také výrazných barev. Na dovolené se v nich budete krásně vyjímat. A věřte, že jednobarevné dlouhé šaty budou stálicí vždy, jakkoliv se módní trendy mění. S jednobarevnými dlouhými šaty tak nikdy nešlápnete vedle.

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.