Nechte se strhnout slaměným dobrodružstvím. Kabelka z vás udělá hvězdu

 

Pro někoho mohou být kabelky z přírodního materiálu poněkud fádní, ale vězte, že opak je pravdou. Vyberte si krásný kousek, kterým oživíte letní outfit a vystoupíte z řady.

A dost možná, že ani žádnou nebudete muset kupovat. Třeba ji najdete v maminčiným šatníku. Když jsem byla malá holčička, milovala jsem šmejdit mamince v botníku a ve skříni, zkoušela všelijaké možné boty, oblečení i doplňky a jeden takový oblíbený kousek byla právě slaměná kabelka. Hrála jsem se s ní tak často, že ani nevím, kde je jí konec. Možná budete mít větší štěstí a slaměnou kabelku v maminčiným šatníku najdete. A pokud ne, můžete se vydat na nákupy.

 

 

Oblíbené jsou velké, prostorné slaměné kabelky, schopné pojmout veškeré nezbytnosti na pláž a piknik jako kdysi, podle aktuálních módních trendů je však můžete nosit také do práce či do města. Nosí se různé tvary a velikosti, žádná slaměná kabelka není šlápnutím vedle. Můžete si pořídit větší kabelu, do které se vám vejde spousta věcí, nebo si můžete pořídit například elegantní a originální psaníčko.

V dnešním outfitu můžete vidět právě slaměné psaníčko, ke kterému je i popruh, takže ho lze nosit i jako crossbody. Léto psaníčkům přeje nejvíc ze všech ročních období, tak proč nezvolit tento stylový kousek?

 

 

Proutěný materiál dokonale oživí jakýkoliv letní outfit. Můžete si obléci džíny a tričko, nebo košilové šaty, perfektně se hodí i k pouzdrové sukni s elegantním tílkem, jak jsem to zkombinovala v dnešním looku. Celkový outfit jsem pozvedla vkusným slaměným kloboukem, který vás v parních letních dnech ochrání před sluncem. Páskové sandály na vysokém podpatku dodávají ten správný ženský sexappeal. V případě, že pojedete autem, můžete si pořídit vkusné espadrilky s otevřenou špičkou a vázáním kolem kotníku, které jsou pohodlné a k slaměnému klobouku i kabelce se perfektně hodí.

A na závěr malá rada, proutěná kabelka je sama o sobě velmi výrazným prvkem, proto ji kombinujte spíše k jednoduchým oděvům.

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.