Pořiďte si v letních slevách nadčasový kousek

 

Slevy momentálně ovládají snad každý obchod s módou, proto je dobré mít předem promyšlené, zda si chcete nakoupit trendy kousky, oblečení na dovolenou anebo sáhnout po nějakém nadčasovém kousku oděvu, který vám v šatníku vydrží několik let. Šatů by měla mít každá žena několik, a právě díky letním slevám a výprodejům dokážete sehnat i základní modely.

 

 

Tím důležitým a nadčasovým modelem, který proslavila Audrey Hepburn ve filmu Snídaně u Tiffanyho, jsou malé černé (šaty), které nikdy nevyjdou z módy, a navíc sluší všem dámám. Jejich popularita trvá už několik desítek let a pokud si potrpíte na jednoduchou, a především univerzální klasiku jako kdysi ona, vsaďte na ně. Ve výprodeji se takové kousky dají sehnat i do tisícovky.

 

 

Ať se chystáte na večírek, na rande, do práce, či na posezení s kamarádkou, mít doma alespoň jedny malé černé šaty se vám pokaždé vyplatí. V dnešním stylingu vám představuji jednoduchý střih černých šatů. Pokud se chystáte na nějakou večerní party, klidně je doplňte opulentním masivním šperkem. Protože já se se šperky držím spíše při zemi a vyhledávám minimalistické kousky, zpestřila jsem tento outfit hodinkami s originálním designem. Zajímavé vlnité náušnice se perfektně doplňují s řetízkem a volánky na šatech. Závěr outfitu dotvářejí výraznější sandálky na vysokém podpatku s květovaným vzorem, které k létu jednoznačně patří.

 

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.