Nebojte se overalu. Budete se cítit jako hollywoodská hvězda

 

Populárním trendy kouskem už několik letních sezón a samozřejmou součástí letního šatníku jsou bezkonkurenční overaly. Některé ženy je milují, některé se jim vyhýbají, jelikož si myslí, že nepůsobí sexy nebo jim nesluší. To lze ale změnit správným výběrem – je třeba najít takový, který vám dokonale padne. Overaly jsou elegantní a sofistikované, a navíc perfektně kombinovatelné. Nejvíce asi využijete jednobarevný overal. Můžete ho obléci na různé letní oslavy, večerní party, zahradní slavnosti nebo také pracovní letní večírky a rázem budete nepřehlédnutelná. Budete se cítit jako hollywoodská celebrita.

 

 

Do teplého počasí, jaké momentálně panuje, se hodí rozhodně overal neupnutý. Naopak, čím volnější, tím lepší. Vybírat můžete také z různých materiálů, ideálním výběrem je takový, který je vzdušný, ale zároveň se nemačká. Obecně platí, že na čím slavnostnější příležitosti chcete overal obléci, tím kvalitnější materiál byste měly zvolit.

 

 

V dnešním článku vám přináším inspiraci, jak vyměnit dlouhé šaty za tento univerzální a nadčasový kousek. Transformace palazzo kalhot do overalu je favoritem číslo jedna. Široké kalhoty jsou nejen ultra módní, vlnící se při každém kroku, ale hlavně neuvěřitelně pohodlné i díky prodyšným materiálům. Tento ležérnější střih možná připomíná pyžamo, ale nebojte se trochu odlišit od davu a nepůsobit stroze. Všeobecně overal nepotřebuje hodně doplňků, proto je na léto ideálním, a hlavně praktickým pomocníkem klobouk, samozřejmostí jsou letní páskové sandálky. Výraznější kabelka dodává celkovému outfitu ten správný šmrnc.

 

 

 

Tento článek pro vás připravila módní stylistka a blogerka Adriána z www.iamstyle.cz.