Carolina News

Výherce VW e-Golf na víkend od ALD Automotive

V naší appce Carolině jsme opět hráli o zapůjčení auta na víkend, tentokrát o elektrického Golfa. Výhercem se stal Lukáš Rücker z Nového Města nad Metují. Blahopřejeme a děkujeme společnosti ALD Automotive za zapůjčení e-Golfa do soutěže (www.aldautomotive.cz).

13.12.2018 | www.carolina.cz

Číst

Sedm ojetých aut, která se vám rozbijí už cestou z bazaru

Zejména luxusní ojetiny s velkými motory lákají v inzerátech až podezřele nízkými cenami. No řekněte, máte si koupit za tři sta tisíc dvouletou Octavii v holotě? Nebo máte za stejné peníze pořídit raději plně vybavený Mercedes se vzduchovým podvozkem, ledničkou a televizí?

11.12.2018 | autobible.cz

Číst

Volkswagen řeší tajemnou svolávačku 01C5 odkoupením celého auta

Přestože všechna předsériová a testovací auta končí zpravidla nekompromisně ve šrotu, automobilka Volkswagen pustila do prodeje 6.700 takovýchto vozů, které předtím nemusely být správně upraveny pro běžný silniční provoz. Nyní nabízí majitelům zpětný odkup v rámci svolávací akce s kódem „01C5“.

07.12.2018 | svolavacky.cz

Číst

Nebezpečí jménem černý led. Věděli jste, že se tvoří i při teplotách nad nulou?

Aktuálně by řidiči měli pamatovat především na nebezpečí vzniku ledovky v důsledku padajícího mrznoucího deště, mrholení či usazování mlhy. Nebezpečí hrozí tam, kde srážky padají na promrzlou silnici. Teplota okolního vzduchu přitom může být i plus tři stupně.

09.12.2018 | autoroad.cz

Číst

Pirelli odtajnilo nové vydání slavného kalendáře. Už opět přináší sexy snímky

Cesta za snem je tématem snímků obsaženým v novém vydání kalendáře Pirelli. Fotograf Albert Watson si před objektiv postavil modelky Gigi Hadid a Laetitiu Casta, baletku Misty Copeland nebo herečku Julii Garner.

08.12.2018 | automix.cz

Číst

Kvíz: Poznáte, kterým modelům aut patří tyto interiéry?

V pravidelném kvízu si vás vyzkoušíme ze znalostí interiérů aut. Dokážete od sebe správně odlišit jednotlivé modely aut jenom podle fotografie interiéru? Aby to nebylo zas tak jednoduché, zamícháme do výběru také auta staršího data výroby.

07.12.2018 | autobible.cz

Číst

Nová Škoda Scala oficiálně: Už jsme ji prozkoumali naživo!

 

Nástupce Škody Rapid se oficiálně představuje. Jde o kompaktní hatchback se zajímavými tvary a moderní technikou.

06.12.2018 | auto.cz

Číst

Jezdí se vám v Česku špatně? Tahle pravidla ze zahraničí by mohla pomoci

Nehody, zácpy, zbytečné policejní kontroly – na českých silnicích se nejezdí vždy dobře. Vybrali jsme pravidla ze zahraničí, která by situaci mohla zlepšit.

04.12.2018 | automix.cz

Číst

Také Škoda Karoq a Seat Ateca se mohou samy rozjet při teplotě pod 5°C

Nedávná svolávací akce pro VW T-Roc a Audi Q2 se dotkne dalších 25.000 vozů skupiny Volkswagen, včetně automobilek Škoda a Seat. U jejich modelů Karoq a Ateca se objevil identický problém s elektrickou parkovací brzdou (EPB) jako u koncernových příbuzných.

01.12.2018 | svolavacky.cz

Číst

;
Zpět