Carolina News

Autolexicon.net: ContiSilent

ContiSilent je technologie koncernu Continental snižující hlučnost pneumatik až o 9 dB. Důvodem je polyuretanová pěna tlumící vibrace uvnitř plášťů, aniž by negativně ovlivňovala jejich jízdní vlastnosti.

20.03.2019 | www.autolexicon.net

Číst

Modely BMW M dostanou od roku 2020 zcela nový šestiválcový motor S58

Půjde o BMW M2/M3 a M4, které vůbec poprvé doplní také zcela nová karosářská varianta.

19.03.2019 | automix.denik.cz

Číst

Projeli jsme 30 let starý Škoda Favorit. Zavzpomínejte s námi

Poměrně nedávno jsme se věnovali článku, který pojednával o vývoji cen historických vozů mladoboleslavské automobilky. Zajímavým zjištěním však bylo, že k tomu, abyste na „škodovce“ vydělali, vlastně už vůbec nemusíte kupovat klasickou „šáde“, ale že vám stačí Favorit. A tak jsme ho projeli!

19.03.2019 | autojournal.cz

Číst

Zanedbaná údržba klimatizace může způsobit vážné zdravotní potíže. Jak poznáte, že to váš servis dělá správně?

V současné době má většina automobilů ve své výbavě klimatizaci. Bohužel, klimatizace v sobě kumuluje vlhkost, což podporuje množení bakterií a plísní. Víte, jak o klimatizaci pečovat a účinně celý systém dezinfikovat?

18.03.2019 | autozive.cz

Číst

Prohlédněte si ty nejpodivnější proměny Porsche 911 ve velké galerii

Porsche 911 patří mezi automobily, které díky jejich vzhledu identifikuje téměř každý, ale i v jeho dlouhé historii lze narazit na vozy, které více či méně porušují tradice.

18.03.2019 | auto.cz

Číst

Legální podvod? Takto se automobilky snaží využít mezery v zákonech ve svůj prospěch

Způsoby, kterými obejít zákony, se automobilky snažili najít od počátků automobilového průmyslu. Zejména v poslední době jsou tématem emisní skandály. Najdou se však případy, kde se automobilky snažily podvádět způsobem, který přímo neporušoval zákony.

17.03.2019 | autoroad.cz

Číst

Vykuchaným filtrem pevných částic zabíjíte i sami sebe, prokázal test

Desetitisíce aut s vykuchaným nebo poškozeným filtrem pevných částic neotravují jen okolí, ale také vlastní posádku. Oblak karcinogenních částic vypouštěných dieselovými motory si vozí takové auto s sebou.

16.03.2019 | idnes.cz

Číst

Kvíz: Poznáte model auta podle těchto detailů?

V pravidelném kvízu vás tentokrát vyzkoušíme z toho, jak dokážete poznat modely aut podle jednotlivých detailů. Stačí hledat charakteristické znaky konkrétních modelů, a určitě se nenecháte nachytat.

15.03.2019 | autobible.euro.cz

Číst

Tatra získala zakázku na dodávku podvozků do Brazílie a Turecka

Kopřivnická automobilka Tatra Trucks získala zakázku na dodávku 56 kompletních podvozků do Brazílie. Dodá také 29 podvozků do Turecka. ČTK to oznámil mluvčí Tatry Andrej Čírtek. Hodnotu zakázek automobilka neuvedla.

14.03.2019 | auto.cz

Číst

;
Zpět