ESSOX – náš nový partner se zajímavými výhodami pro vás

Novým spoluvlastníkem aplikace Carolina se stala společnost ESSOX s.r.okterá je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů financování automobilů nejen u nás, ale i na Slovensku. ESSOX působí na českém trhu bezmála 30 let a spolupracuje nejen s předními prodejci nových automobilů, jejich služby najdete i v menších, větších a dokonce i v těch největších autobazarech. ESSOX je také výhradním partnerem pro poskytování financování vozů značek Peugeot, Citroën a DS.

Vstup ESSOXu do aplikace tak přináší uživatelům zajímavé služby a výhody, a to především v oblasti finančních a pojistných produktů. Carolina vám tak již brzy poskytne možnost zpětného úvěru na vaše auto nebo si můžete přepočítat stávající pojištění a využít výhodnější nabídky. A v budoucnu si v případě neplánované opravy vašeho vozu na pár kliků sjednáte přímo v aplikaci třeba i neúčelovou půjčku, kterou můžete využít například pro nákup nového autopříslušenství.

Příchodem nového partnera se ambice Caroliny opět zvyšují a ve velmi blízké budoucnosti vám nabídneme další várku funkcí a výhod i pro každodenní motoristický život. Můžete se tak těšit na vylepšení a rozšíření stávajících funkcí palubky či zjednodušenou registraci do aplikace. Naším cílem je rozvíjet aplikaci Carolina tak, aby poskytovala komplexní služby pro všechny uživatele a stala se nejlepší online aplikací svého druhu na trhu.

Carolinu si do svých mobilů za téměř tři roky stáhlo téměř 100 tisíc uživatelů.

Mějte i nadále své auto v mobilu, vyplatí se to!