Carolina umí nově také motorky a přívěsné vozíky

 

Tyto nové druhy vozidel jsme se rozhodli uvést v život rychle, abychom uspokojili poptávku nadšených motorkářů a vozíčkových chalupářů. Proto bychom vás také rádi poprosili o jistou shovívavost, neboť zatím nemáme vše odladěno tak jako u aut. Carolina vám po zadání VIN nedotáhne značku a model automaticky, jako to znáte u aut, ale budete mít možnost vybrat si svou motorku nebo vozík manuálně v číselníku značek a modelů. U většiny motorek vám pak Carolina automaticky dotáhne základní technické údaje a datum registrace.

Pokud danou značku nebo model nenaleznete v číselníku, můžete vozidlo vložit do Caroliny pomocí univerzální položky „Ostatní“, kterou vždy najdete v číselníku značek a modelů na prvním místě – to platí nově i pro osobáky a užitkáče. Stávalo se nám totiž, že někteří uživatelé chtěli vložit již hodně historické auto, ke kterým Carolina nemá data k dispozici. Takže nyní již bude možné i tato auta vložit pomocí parametru „Ostatní“ a získat tak možnost hlídat důležité termíny.

 

Naše funkce oceňování aut zůstává zatím výsadou pouze aut s maximálním stářím 19 let. Trh s ojetými motocykly je velmi specifický a pro oceňování motorek nemáme zatím k dispozici nástroj, který by uměl tato specifika sofistikovaně zpracovat.

 

Děkujeme vám za používání Caroliny a doufáme, že vás nové funkce potěší.

Carolina & Cebia Team