Carolina pomůže nejen na cestách

Určitě Vám neuniklo, že automobilky mají v současnosti problém pokrýt poptávku a cena ojetin, zejména těch ve slušném stavu, prudce vzrostla. A jako by toho nebylo málo, nedávné události spolu s vysokou inflací vyšponovaly ceny pohonných hmot do závratných výšin. To se samozřejmě neblaze podepisuje na cenách zboží a služeb. Co tedy dělat, pokud právě zvažujete koupi nového vozu, nebo když zrovna teď Váš miláček potřebuje nákladnější opravu?

 

 

Je na čase ulehčit Vaší peněžence! Pro začátek je potřeba zamezit tomu, aby Vám nějaký větší výdaj naboural rozpočet. A s tím vám pomůže Carolina. V sekci FINANCE si můžete sjednat půjčku až 500 000 Kč na cokoli. Nemusíte se zdržovat žádným papírováním, všechno vyřídíte plně online, a navíc si jen Vy sami určíte, kolik a jak dlouho budete splácet.

A co ceny pojištění, také se Vám z nich dělají vrásky na čele? Všeobecné zdražování se sice nevyhnulo ani cenám povinného ručení a havarijního pojištění, ale i s tím si Carolina hravě poradí. V sekci FINANCE naleznete i možnost sjednání levnějšího pojištění. Stačí jen zadat pár základních údajů a už se můžete těšit na výhodnější nabídku sestavenou přímo Vám na míru. A pokud máte kompletní uživatelský profil, Carolina dokonce vyplní údaje za Vás.

Ať už jedete kamkoli, na Carolinu se můžete vždy spolehnout.