ALD Centrum ojetých vozů – garance původu!

 

ALD Centrum ojetých vozů nabízí k prodeji vlastní ojetá vozidla vrácená z ukončených leasingových smluv. ALD Automotive patří do finanční skupiny Société Genérále, stejně jako Komerční banka, nebo společnost Essox. V současné době ALD Automotive v České republice spravuje přes 23 000 vozů a patří mezi tři největší leasingové společnosti na trhu.

 

 

Všechny osobní i užitkové automobily jsou proto vždy pečlivě prověřeny jak po technické, tak právní stránce. Nemusíte se tedy obávat nejistoty v otázce „pravosti“ technických informací o vozidle ani pochyb o oprávněném vlastníkovi a tedy prodávajícím.

Automobily z ukončených leasingových smluv jsou poprvé registrovány k provozu u nás, v České republice, a pocházejí od autorizovaných prodejců té které značky. Nejedná se o individuální dovoz jednotlivých vozidel, technická specifikace tak vždy zcela odpovídá příslušným technickým předpisům pro provoz po veřejných komunikacích, včetně zákonných požadavků na plnění norem o emisích škodlivin a hluku na území EU. Další výhodou, zvláště pokud uvažujete o pořízení vozu pro firemní, podnikatelské účely, je možnost uplatnění nároku na odpočet DPH, který je dostupný u všech nabízených vozů.

 

 

Za pozornost stojí také jasná a doložitelná servisní historie a ověřený počet najetých kilometrů vozu. V neposlední řadě je třeba zmínit i příjemné a profesionální prostředí nového Centra ojetých vozů, umístěného méně než půlhodinu jízdy z centra hlavního města Prahy.

Další informace o nabídce, produktech a službách ALD Centrum ojetých vozů najdete na www.firemniauta.cz