Známe výherce soutěže o reproduktor JBL!

Společně s manželem k nám dorazili svým novým autem a návštěvu Prahy pojali jako výlet, takže kromě převzetí výhry se chystali na výstavu automobilů a na nákupy. Prozradila nám také, jak se k nim Carolina dostala. Veronika totiž v minulosti využila produkt OCIS pískování skel a o Carolině se tak dozvěděla díky emailovému zpravodajství Cebia NEWS, které zasíláme na naše klienty. A protože zrovna s manželem řešili výměnu staršího auta za novější, tak jim Carolina přišla vhod. Díky Carolině totiž své nové auto zdarma prověřili, poté využili opět náš produkt pískování skel s carolinskou slevou 50% a nakonec si ještě své staré auto v Carolině zdarma ocenili, aby měli představu, za jakou cenu se aktuálně na trhu ojetin nabízí. Tato informace jim pak pomohla při jednání s bazarem, kde jejich staré auto vykoupili.

Veronika s manželem nám udělali radost. Přesně takový užitek by totiž Carolina měla přinášet svým uživatelům. Díky nim máme motivaci Carolinu stále zlepšovat a rozšiřovat o nové služby a funkcionality.

A pokud jste teď nevyhráli, tak nesmutněte a soutěžte dále. V Carolině nedávno skončila soutěž o auto na víkend a právě probíhá další o pojištění právní ochrany vozidla na jeden rok zdarma. Takže sledujte Palubku Caroliny a soutěžte! Další hodnotné ceny už pro vás máme připravené.