Pořiďte si letní pneumatiky i přezutí online na Pneumatiky.cz

 

Nákup letních pneumatik byste neměli podceňovat. Je třeba zohlednit styl jízdy, druh vozidla a samozřejmě také rozpočet. Pak přichází na řadu výběr ideálního pneuservisu a čekání na volný termín. Celá procedura se tak může protáhnout na několik týdnů. Vše ale můžete vyřešit jednodušeji, rychleji a levněji na jediném místě. V e-shopu Pneumatiky.cz.  

Proč byste měli e-shop Pneumatiky.cz vůbec navštívit? V první řadě jde o spolehlivý internetový obchod s mnohaletou tradicí a desítkami tisíc pozitivních hodnocení. Zároveň se specializuje na prověřené značky s tradicí. Pneumatiky pochybné kvality vyrobené v Číně nebo Indii tam rozhodně nenajdete.

 

Zaměřeno na dobré rady

Nedílnou součástí jsou i novinky včetně nezávislých testů pneumatik. ADAC, Autobild, ÚAMK nebo ACE – tyto magazíny a organizace každoročně testují desítky pneumatik v několika rozměrech. Pneumatiky.cz vám zprostředkují výsledky včetně vlastního komentáře a vyberou i cenové tipy. U jednotlivých dezénů najdete kromě popisku i bohatou fotogalerii nebo unikátní videorecenze.

Novinka – zamluvte si přezutí online

Od loňské zimní sezóny můžete v e-shopu Pneumatiky.cz vyzkoušet novinku a přímo v košíku si online zamluvit výměnu pneumatik online. Jednoduše zaškrtnete tuto možnost a vyberete si z více než 80 pneuservisů po celé ČR. Internetový obchod pak sám pošle pneumatiky do servisu a vám stačí dojet ve smluvenou hodinu na místo. Pro tuto možnost se již rozhodlo více než 4 000 řidičů.