Nová evidence nákladů auta v Carolině

 

Jak jsme Vám slíbili, Carolina vám nově přináší možnost evidence nákladů vašeho auta - nová verze Caroliny je již připravena a aktualizace bude v průběhu několika dní k dispozici v Google Play i App Store.

V Nákladech můžete zadávat nejen vaše výdaje na tankování nebo na servis, ale můžete evidovat také případné příjmy, například z prodeje již nepotřebného příslušenství. Carolina vám bude zobrazovat jak celkové náklady, tak i průměrné částky nákladů podle vámi zvoleného období nebo pokud budete chtít tak také průměrnou spotřebu vašeho auta.

 

Nové menu v Carolině

S novou funkcionalitou Náklady přichází také další změny. Plníme některé uživatelské požadavky a připravili jsme pro vás nové hlavní menu a přesunutí některých funkcionalit tak, aby ovládání aplikace bylo z pohledu uživatele ještě více intuitivní a logické.

 

Z hlavního menu zmizela sekce Alerty, kterou jsme přesunuli do Garáže – nově tak najdete své Alerty přímo v Garáži každého auta. Ale nebojte se - zadání nového alertu nebude nyní složitější – alerty i náklady teď můžete vkládat přímo z Palubky!

 

Zadávejte Náklady a Alerty přímo z Palubky

Zadání nového nákladu nebo alertu můžete nyní provádět přímo z Palubky - vpravo dole pomocí tlačítka PLUS. Používání těchto frekventovaných funkcí se tak zjednoduší a zrychlí.

 

Váš profil a nastavení upozornění najdete v záložce Ostatní

V Garáži Caroliny již nyní najdete pouze svá vozidla. Váš profil jsme totiž přesunuli pod novou záložku Ostatní a společně s profilem tam najdete také nastavení upozornění, obecné informace o Carolině a kontakty na naši podporu. U vašeho profilu najdete zároveň také možnost vložení vlastních alertů (resp. nově připomínek) – např. pro platnost řidičského průkazu.

 

Evidujte náklady i spotřebu vašeho auta

A nakonec to nejdůležitější – novou sekci Náklady najdete v Garáži každého auta. Jako první se vám vždy zobrazí celkový přehled nákladů a pak už si sami zvolíte, co budete zrovna potřebovat - náhled na konkrétní typ nákladu s možností filtrování období nebo zadat nový náklad. Pokud budete chtít sledovat spotřebu, stačí si při prvním tankování zapnout počítání spotřeby a Carolina vám vždy při vstupu do sekce Náklady zobrazí vaši průměrnou spotřebu a také náklad spotřeby v Kč na jeden kilometr.

 

Doufáme, že se vám nové uspořádání a funkce budou líbit – samozřejmě budeme rádi, když nám napíšete váš názor na tyto novinky.

Děkujeme, že Carolinu používáte a mějte auto v mobilu i nadále!

Váš tým Carolina