Nastavte si notifikace z Caroliny

Na četná přání našich uživatelů jsme do nové verze Caroliny přidali možnost nastavovat upozornění formou push notifikací. V právě vydané verzi 1.1.0 máte tedy možnost si zapnout či vypnout notifikace podle svého přání.

Push notifikace v Carolině máte nyní možnost nastavovat přímo na hlavní obrazovce Palubka a to přes ikonu klíče v pravém horním rohu. Tapnutím na ikonu se dostanete na nastavení notifikací, kde najdete tři typy notifikací, které nyní Carolina rozesílá.

 

Push notifikace na úkoly:

Notifikace vás upozorní na nadcházející úkol, který jste si formou alertu zadali do Caroliny. Aplikace vás začne upozorňovat vždy 30 dní před splněním úkolu a to pravidelně každou neděli dokud úkol na Palubce neoznačíte jako splněný. Pokud úkol nesplníte do dne splnění, pak vás Carolina upozorní také přímo v den splnění úkolu. Nadále vás bude Carolina upozorňovat každou neděli také na úkol, u kterého jste termín splnění již prošvihli.

Push notifikace jednorázová:

Budeme vás upozorňovat na zajímavé články nebo aktuální události z oblasti aut. Rádi bychom vám také prostřednictvím těchto upozornění přinášeli užitečné informace, které mohou být důležité pro provoz vašeho vozidla.

Push notifikace souhrnná:

Toto upozornění zasíláme pravidelně každou neděli a je souhrnem zajímavých článků a informací, které jsme pro vás našli převážně na motoristických webech. Pokud nechcete, aby vám v Carolině něco uniklo, určitě si ji nechejte zapnutou.

 

Chtěli bychom poděkovat všem uživatelům, že Carolinu používáte a budeme rádi za vaše nápady a podněty, které nám pomůžou Carolinu zlepšovat. Posílat nám je můžete na [email protected] .

 

Tým Carolina