Mějte své auto v mobilu

Mobilní aplikace Carolina se postará o vaše auto. Chrání vás před pokutami.
Ocení auto při nákupu nebo prodeji. Prověří historii vašeho auta zdarma.
Poradí a pomůže na cestách. Každý měsíc soutěže o zajímavé ceny.

Stahujte ZDARMA.

Stažení pro android Stažení pro iphone

Co umí Carolina

Nepromeškejte žádný termín

Díky propracovanému systému alertů už nikdy nezapomenete na úhradu pojištění, na propadlou technickou vás nebude upozorňovat policie a nebudete muset pamatovat na takovou banalitu, jakou je platnost lékárničky ve vašem autě. Carolina vás na vše včas upozorní a znovu nastaví připomínku pro příští termín.

Ověřte si jaká je cena vašeho auta

Do virtuální garáže Caroliny si zaparkujete až 5 svých aut. Budete každý měsíc informováni o aktuální tržní ceně vašeho auta a budete znát odhad budoucí ceny na tři roky dopředu. Můžete si tak naplánovat nejvhodnější okamžik pro výměnu auta za nové.

Ušetřete při koupi nebo prodeji auta

Carolina vám pomůže ocenit jakékoliv auto – stačí pouze znát VIN a Carolina vám zobrazí aktuální tržní cenu auta. Jednoduše tak zjistíte, zda cena, jakou vám nabízí bazar za vaše auto, odpovídá reálným cenám na trhu. Navíc najde a zobrazí inzeráty srovnatelných aut. Získáte tak přehled dalších nabídek podobných aut, aniž byste museli trávit dlouhý čas hledáním na internetu.

Zkontrolujte si bezplatně historii vašeho auta

Zdarma vyzkoušejte, co všechno Carolina ví o historii vašeho auta. I z doby než jste auto vlastnili. Vývoj stavů tachometru, skutečný rok výroby, záznamy o poškození, servisních úkonů a další. V Carolině získáte zdarma prověření v systému AUTOTRACER v hodnotě 499 Kč.

Rychlá pomoc

Potřebujete se objednat do svého servisu, nebo najít jiný lepší? Dochází vám palivo a nevíte, kde je nejbližší čerpací stanice? Máte problém na cestě a musíte volat asistenci vaší pojišťovny nebo váš servis? Carolina všechno ví a nenechá vás ve štychu.

Soutěžte o atraktivní ceny

Carolina vám přináší každý měsíc soutěže o atraktivní ceny. Můžete vyhrát půjčení auta na víkend s plnou nádrží nebo poukazy na hodnotné zboží nebo služby. Carolina vám kromě soutěží nabídne také zajímavé zpravodajství a to nejen pro fandy aut.

Intro

Kombinujte, vrstvěte. Buďte každý den jiná

Co se týče počasí, v posledních letech je tak trochu aprílové a z prosince se tak stává měsíc přechodný mezi podzimem a zimou. Některé dny se musíme obléct pořádně teple, jindy stačí jenom svetřík a teplejší podzimní bundička. Ale podívejme se na to z té lepší strany, střídání teplot je ideální pro různé kombinace a vrstvení.

17.12.2018 | www.carolina.cz

Číst

Intro

Zapomeňte občas na černou a oblékněte se celé do vínové. Případně zkuste aspoň doplňky  

Celočerné outfity si oblíbila řada z nás, nemusíme vymýšlet nic složitého. Co ale zkusit něco nového? Příjemně překvapit můžete například monochromatickým outfitem ve vínové barvě.

10.12.2018 | www.carolina.cz

Číst

Intro

Podlehněte kožešinám. Zahřejí vás a nosit je můžete i k teniskám

Pokud sháníte něco, co osvěží váš podzimní i zimní šatník, vsaďte na kožíšek či kožešinovou vestu. Jsou velice praktické, skvěle zahřejí, perfektně oživí vzhled celkového outfitu, a navíc se hodí ke všemu. Ano, milé řidičky, i k botám bez podpatku!

03.12.2018 | www.carolina.cz

Číst