Mějte své auto v mobilu

Mobilní aplikace Carolina se postará o vaše auto. Chrání vás před pokutami.
Ocení auto při nákupu nebo prodeji. Prověří historii vašeho auta zdarma.
Poradí a pomůže na cestách. Každý měsíc soutěže o zajímavé ceny.

Stahujte ZDARMA.

Stažení pro android Stažení pro iphone

Co umí Carolina

Nepromeškejte žádný termín

Díky propracovanému systému alertů už nikdy nezapomenete na úhradu pojištění, na propadlou technickou vás nebude upozorňovat policie a nebudete muset pamatovat na takovou banalitu, jakou je platnost lékárničky ve vašem autě. Carolina vás na vše včas upozorní a znovu nastaví připomínku pro příští termín.

Ověřte si jaká je cena vašeho auta

Do virtuální garáže Caroliny si zaparkujete až 5 svých aut. Budete každý měsíc informováni o aktuální tržní ceně vašeho auta a budete znát odhad budoucí ceny na tři roky dopředu. Můžete si tak naplánovat nejvhodnější okamžik pro výměnu auta za nové.

Ušetřete při koupi nebo prodeji auta

Carolina vám pomůže ocenit jakékoliv auto – stačí pouze znát VIN a Carolina vám zobrazí aktuální tržní cenu auta. Jednoduše tak zjistíte, zda cena, jakou vám nabízí bazar za vaše auto, odpovídá reálným cenám na trhu. Navíc najde a zobrazí inzeráty srovnatelných aut. Získáte tak přehled dalších nabídek podobných aut, aniž byste museli trávit dlouhý čas hledáním na internetu.

Zkontrolujte si bezplatně historii vašeho auta

Zdarma vyzkoušejte, co všechno Carolina ví o historii vašeho auta. I z doby než jste auto vlastnili. Vývoj stavů tachometru, skutečný rok výroby, záznamy o poškození, servisních úkonů a další. V Carolině získáte zdarma prověření v systému AUTOTRACER v hodnotě 499 Kč.

Rychlá pomoc

Potřebujete se objednat do svého servisu, nebo najít jiný lepší? Dochází vám palivo a nevíte, kde je nejbližší čerpací stanice? Máte problém na cestě a musíte volat asistenci vaší pojišťovny nebo váš servis? Carolina všechno ví a nenechá vás ve štychu.

Soutěžte o atraktivní ceny

Carolina vám přináší každý měsíc soutěže o atraktivní ceny. Můžete vyhrát půjčení auta na víkend s plnou nádrží nebo poukazy na hodnotné zboží nebo služby. Carolina vám kromě soutěží nabídne také zajímavé zpravodajství a to nejen pro fandy aut.

Intro

Džíny na léto? Jednoznačně roztrhané v boyfriend střihu

Trhané džíny, takzvané ripped jeans, jsou kontroverzním kouskem oděvu, který je u někoho odsuzovaný, u někoho naopak oblíbený. Jestliže jste milovnice džínů a nechcete se jich vzdát ani v převládajícím letním počasí, jsou roztrhané džíny ideálním řešením.

16.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Intro

Nechte se strhnout slaměným dobrodružstvím. Kabelka z vás udělá hvězdu

Absolutním módním hitem aktuální sezóny je pletený přírodní materiál. Pokud chcete být letos opravdu trendy, pořiďte si z něj rovnou kabelku. Jak se říká, kabelek nikdy není dost a ve své podstatě je kabelka už svou funkcí nezbytností dámského šatníku.

09.07.2018 | www.carolina.cz

Číst

Intro

Vyhněte se módním trapasům aneb jak na legíny a kombinace vzorů

 

Milé řidičky i neřidičky, tomuto článku věnujte velkou pozornost. Téma, které budeme tentokrát rozebírat, se nám tady čas od času objeví a jsou to módní faux pas, tzn. módní prohřešky.

02.07.2018 | www.carolina.cz

Číst