Mějte své auto v mobilu

Mobilní aplikace Carolina se postará o vaše auto. Chrání vás před pokutami.
Ocení auto při nákupu nebo prodeji. Prověří historii vašeho auta zdarma.
Poradí a pomůže na cestách. Každý měsíc soutěže o zajímavé ceny.

Stahujte ZDARMA.

Stažení pro android Stažení pro iphone

Co umí Carolina

Nepromeškejte žádný termín

Díky propracovanému systému alertů už nikdy nezapomenete na úhradu pojištění, na propadlou technickou vás nebude upozorňovat policie a nebudete muset pamatovat na takovou banalitu, jakou je platnost lékárničky ve vašem autě. Carolina vás na vše včas upozorní a znovu nastaví připomínku pro příští termín.

Ověřte si jaká je cena vašeho auta

Do virtuální garáže Caroliny si zaparkujete až 5 svých aut. Budete každý měsíc informováni o aktuální tržní ceně vašeho auta a budete znát odhad budoucí ceny na tři roky dopředu. Můžete si tak naplánovat nejvhodnější okamžik pro výměnu auta za nové.

Ušetřete při koupi nebo prodeji auta

Carolina vám pomůže ocenit jakékoliv auto – stačí pouze znát VIN a Carolina vám zobrazí aktuální tržní cenu auta. Jednoduše tak zjistíte, zda cena, jakou vám nabízí bazar za vaše auto, odpovídá reálným cenám na trhu. Navíc najde a zobrazí inzeráty srovnatelných aut. Získáte tak přehled dalších nabídek podobných aut, aniž byste museli trávit dlouhý čas hledáním na internetu.

Zkontrolujte si bezplatně historii vašeho auta

Zdarma vyzkoušejte, co všechno Carolina ví o historii vašeho auta. I z doby než jste auto vlastnili. Vývoj stavů tachometru, skutečný rok výroby, záznamy o poškození, servisních úkonů a další. V Carolině získáte zdarma prověření v systému AUTOTRACER v hodnotě 499 Kč.

Rychlá pomoc

Potřebujete se objednat do svého servisu, nebo najít jiný lepší? Dochází vám palivo a nevíte, kde je nejbližší čerpací stanice? Máte problém na cestě a musíte volat asistenci vaší pojišťovny nebo váš servis? Carolina všechno ví a nenechá vás ve štychu.

Soutěžte o atraktivní ceny

Carolina vám přináší každý měsíc soutěže o atraktivní ceny. Můžete vyhrát půjčení auta na víkend s plnou nádrží nebo poukazy na hodnotné zboží nebo služby. Carolina vám kromě soutěží nabídne také zajímavé zpravodajství a to nejen pro fandy aut.

Intro

Pořiďte si velbloudí kabát. Je univerzální a nadčasový

Všechny obchody se každé roční období inspirují světovými návrháři, kteří určují, co se bude danou sezónu nosit. Kdy jindy si návrháři mohou vyhrát s teplými barvami, než právě na podzim? Podzimní barvy jsou perfektně kombinovatelné, krásné a hlavně sluší všem. Podívejte se na nadčasový outfit, který seženete v běžných prodejnách.

12.11.2018 | www.carolina.cz

Číst

Intro

Obujte vysoké kozačky a buďte za elegantní drsňačku

Začal listopad a studenější dny se střídají s těmi teplejšími! Pod kabát ale ještě můžete užít kousky, které vás v teplejším období neomrzely. Ideálně je kombinujte s něčím, co už pomalu, ale jistě připomíná zimní roční období.

05.11.2018 | www.carolina.cz

Číst

Intro

Kostky sluší všem. Chce to jen vybrat ty správné

Pokud nevíte, jaký nový kousek si máte pořídit do svého podzimního šatníku, sáhněte po kostkovaném oblečení. Sluší všem ženám bez rozdílu věku. Dále se do módy opět vrací zvonové džíny, jež se nosily v sedmdesátých letech. A nezapomeňte na kotníčkové boty či kozačky se silnějším podpatkem. Jsou skvělé i do auta.

29.10.2018 | www.carolina.cz

Číst